Inna kategoria

Ponieważ psychologia, seksuologia oraz pedagogika to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasjonujące dziedziny wiedzy, w tym miejscu dzielimy się z Państwem przydatnymi linkami prowadzącymi do interesujących według nas stron z zakresu leczenia depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania, zaburzeń snu, terapii uzależnień i ogólnych stron o psychologii.

Poprzez naszą działalność chcielibyśmy nie tylko udzielać realnego wsparcia i pomocy psychologicznej i seksuologicznej zgłaszającym się do nas osobom, ale także wspierać rozwój psychoedukacji oraz promować wiedzę psychologiczną, seksuologiczną i pedagogiczną.

Warto wiedzieć, że psychoedukacja jest działaniem pomocniczym psychoterapii i polega na przekazywaniu rzetelnej wiedzy na temat funkcjonowania człowieka w środowisku społecznym i w różnych okolicznościach życiowych. Poprzez psychoedukację możemy pomóc przy trudnościach wychowawczych dzieci i młodzieży, przy radzeniu sobie z trudnościami, problemami emocjonalnymi i przeciwnościami losu. Głęboko wierzymy, że warto pogłębiać swoją wiedzę i gorąco wszystkich do tego zachęcamy:)